קבוצת תרגול, שיקום ושימור

מחפשים קבוצת תרגול בסביבה תומכת?
זקוקים לתרגול והשגחה מקצועית?

רחלי שוורץ, פיזיותרפיסטית מוסמכת, מזמינה אותך לתרגל בסביבה טיפולית משקמת לשיפור התפקוד היומיומי, להפגת כאבים כרוניים, מניעת כאבים בעתיד,הגברת החיונית ושיפור איכות החיים.

התהליך

בטרם הכניסה לקבוצה, תעברו אבחון תפקודי על ידי הפיזיותרפיסטית, על פיו תעשה הערכה של מצבכם התפקודי ויקבעו לכם מטרות אישיות. הערכה מחודשת תתבצע כל 3 חודשים לצורך מעקב ובקרה על ההתקדמות האישית של כל אחד בקבוצה.

הקבוצה

בקבוצה תשכללו ותחזקו מגוון יכולות גופניות הקיימות בכם, תוך מיקוד ושיפור סיבולת לב-ריאה, גמישות, חוזק, שיווי משקל, שליטה מוטורית וקואורדינציה. כל זאת בעזרת תרגול אינטגרטיבי וייחודי בשילוב רכישת הרגלי תנועה נכונים לתפקוד מיטבי ללא כאב או מגבלה.

התרגול

תוכנית אינטגרטיבית ייחודית של אימונים תפקודיים שפותחה לאחר שנים רבות של ניסיון רב עם מטופלים. חווית התרגול בשילוב עם מסגרת מקצועית, בטוחה ותומכת, תאפשר לכם, לגלות את היכולות הטמונות בגופכם, דבר היוביל אתכם לחוויה אישית מעצימה.

השיקום

מסגרת זו מתאימה לכל מי שנמצא בתהליך שיקומי, או סיימו תהליך שיקומי בעקבות פציעה או ניתוח. הקבוצה מתאימה לכל מי שסובל מכאבים כרוניים, מיציבה לקוייה, קשיים בתפקוד היומיומי ולכל אלו המחפשים קבוצת תרגול, קבועה, בטוחה ותומכת בהשגחה מקצועית.

סיבולת לב ריאה
מתיחות

השימור

התמדה בקבוצת התרגול תסייע לכם לשפר ולשמר את היכולת התנועתית התפקודית  שרכשתם במהלך השתתפותכם בקבוצה. המטרה היא לחיות חיים נטולי כאבים ומניעת פציעות ובעיות תפקודיות בעתיד.

למי
הקבוצה
מתאימה?

כולם מוזמנים! בכל הגילאים ובכל המצבים. בעקבות תאונה, פציעה, שחיקה או כאב בלתי מוסבר. לאלה המחפשים קבוצת תרגול לאחר טיפולים משקמים, ולאלה המעוניינים בשיפור היכולות הגופניות ובחיים ללא כאבים.לספורטיביים ולפעילים במיוחד מביניכם, הרוצים לשכלל את היכולות התנועתיות ומחפשים מסגרת מבוקרת, מקצטעית ורבת ניסיון.

כולם מוזמנים! בכל הגילאים ובכל המצבים. בעקבות תאונה, פציעה, שחיקה או כאב בלתי מוסבר. לאלה המחפשים קבוצת תרגול לאחר טיפולים משקמים, ולאלה המעוניינים בשיפור היכולות הגופניות ובחיים ללא כאבים.לספורטיביים ולפעילים במיוחד מביניכם, הרוצים לשכלל את היכולות התנועתיות ומחפשים מסגרת מבוקרת, מקצטעית ורבת ניסיון.

רחלי שוורץ

טיפול בבעיות נפוצות

ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחום, בעלת קליניקה פרטית המשלבת טיפולי פיזיותרפיה ופילאטיס שיקומי

טיפולים ושיטות טיפול במגוון בעיות: אורטופדיות, נשימתיות,נוירולוגיות ויציבה
מומחית בשיקום תנועתי בגשיה אינטגרטיבית – DNS, Bartenieff fundamentals.
מוסמכת לפילאטיס שיקומי מטעם Polstar Pilates ומטעם Stott Pilates.
מנחת סדנאות וקורסים בפיזיותרפיה בשילוב עם פילאטיס שיקומי.

פנו אלי לפרטים נוספים
רחלי: 054-5457476
או הרשמו באמצעות הטופס

המלצות וסיפורי הצלחה

כבר לאחר המפגש השני התחלתי להרגיש בהטבה אשר הלכה וגדלה עד למצב בו יכולתי ללכת ללא כאבים… קרא עוד
הגעתי לרחלי עם קביים אחרי אשפוז ארוך במחלקת שיקום כתוצאה מפגיעה נוירולוגית… קרא עוד

הטיפול רחלי שונה מכל מה שהכרתי עד אותו רגע. רחלי מקצועית מאוד… קרא עוד

אני ממליץ לכל מי שקיבל המלצה לניתוח ומתלבט וגם ניסה שיטות טיפול שונות אשר לא צלחו להיפגש עם רחלי ולתת לתהליך איתה הזדמנות… קרא עוד

הטיפול הפיזיותרפי של רחלי נתן לי להרגיש אופטימי ושהמצב הפיך…. קרא עוד

רחלי בולטת במקצוענות, ביסודיות, ובשקט שלה, כפיזיותרפיסטית שיקומית… קרא עוד

צרו קשר

פרטייך ישמרו אצלי לצורך יצירת קשר בלבד, לא אמסור אותם לצד ג' או אעשה בהם שימוש אחר